Gabinet Rehabilitacji, Fizykoterapii i Masażu

O nas

rehabilitacja tarnowskie góry

tel. 660217240

Nazywam się Katarzyna Bugajska-Sysiak i jestem specjalistą fizjoterapii. Mam przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania ze specjalistycznej pomocy rehabilitacyjnej w moim gabinecie. Jestem specjalistą nr 1 rehabilitacji ruchowej.

Od 1990 roku pracuję w Górnośląskim Centrum Rehabilitacji "Repty" w Tarnowskich Górach, specjalizującym się w takich dziedzinach jak fizykoterapia, paraplegia, kardiologia oraz szeroko rozumiana rehabilitacja. Zawsze chciałam pomagać ludziom, a praca w tym specyficznym miejscu umożliwia mi to w stu procentach.

Ruch, aktywność oraz sprawność fizyczna to czynniki, które są podstawą nie tylko zdrowia, ale przede wszystkim dobrego samopoczucia.

Przez 31 lat nabyłam doświadczeń w zakresie kardiologii, neurologii oraz ortopedii. Zapraszam do mojego gabinetu, gdzie głównym celem jest bezpośrednia praca z pacjentem w przyjaznej atmosferze, chęć poświęcenia mu większej ilości czasu oraz troskliwe i indywidualne podejście do chorego.

Często trafna diagnoza zawarta jest w dobrym wywiadzie, dlatego w celu polepszenia zdrowia oraz poprawienia komfortu psychicznego przede wszystkim staram się umiejętnie Państwa słuchać. W terapii wykorzystuję najnowsze oraz najskuteczniejsze metody rehabilitacji.

Nasi partnerzy:

Specjalista neurolog:
lek. med Jarosław Szczygieł

Specjalista rehabilitacji medycznej i lekarz chorób wewnętrznych:
dr n. med Barbara Baranowska-Gania

Rehabilitacja ruchowa

Nowoczesna fizjoterapia

Zabiegi fizykoterapii, krioterapii i masaże lecznicze

Do góry

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Revivalens, ul. Okrzei 1, 42-600 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję